| MadalinSnd a întrebat:

Sal TPU, am o problema mai ciudata daca pot sa-i zic asa..am avut o relatie la distanta cu o fata timp de 1 an si 5 luni am vorbit pe net si la tel dupa care m-am dus la ea sa ne vedem, ea sta la 540 de km de mine, are 20 de ani iar eu 21. Cand am ajuns la ea m-a invitat la ea acasa,parintii ei erau plecati pentru doua zile,ne-am inteles foarte bine, seara am si facut sex si dupa aia a inceput sa caute cearta din orice, imi spunea ca eu cand o sa ajung acasa o sa o fac cu toate si tot felul de gelozii fara rost. Apoi a 2-a zii seara cand m-a condus in statia de maxi taxi mi-a spus sa o uit ca totul s-a terminat si de atunci nici nu imi mai raspunde la tel sau la mesaje. Ce pot sa fac in situatia asta? Sau credeti ca ea a vrut doar sex?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca nu ai fost dupa asteptarile ei... uita de ea

| Azµre a răspuns:

Sigur că da, a fost doar pentru sex nimic mai mult.

Răspuns utilizator avertizat
| kbxftw a răspuns:

Nu există relaţie la 540 km. Relaţiile nu se ţin pe net sau la telefon.

| Girly111 a răspuns (pentru kbxftw):

Ba da exista, doar ca putini sunt in stare sa aiba una. Daca nu stii cum e, mai bine nu vorbii.

| MadalinSnd explică (pentru kbxftw):

Ba da, exista si la mii de km doar ca nu toata lumea e dispusa sa aiba asa relatii

| kbxftw a răspuns (pentru Girly111):

Relaţiile la distanţă sunt o prostie. Nişte simple iluzii. Nişte relaţii handicapate, nimic din ce ai într-o relaţie normală nu ai într-o relaţie la distanţă.

| spiridusul a răspuns:

Cum pentru unii barbati este excitant sa vina o fata de la 100 de Km asa este si la unele fete. Bucurate ca nu ai mers degeaba pana acolo! Se putea si mai rau, sa mergi si sa te intorci cu "buza umflata"