| sweetgirl_2938 a întrebat:

Sal TPU,

De ceva vreme un baiat dragut se uita dupa mine, il plac dar inca nu necunoaste fiindca amandoi separe ca suntem timizi. Il vad in fiecare seara cand ma duc la role dar nu i-am zis inca nimic nici nu neam imprietenit. Ce sa fac sa vad daca ma place? Mai ales ca de 2 zile nu se mai uita la mine sta mereu cu ochii in pamant si mereu e cu o gasca de fete si baieti mai ales fete... Cine imi va da cel mai bun raspuns ii multumesc si dau funda:X:X. Apropo am uitat sa zic ca am 13 ani si el.12hee hee.

Bye,

Răspuns Câştigător
| GyeBaek a răspuns:

Fi prietena buna cu el, si poate din prietenia voastra se poate ivi o relatie.