| anonim_4396 a întrebat:

E bine ca un baiat sa inghita sperma? Ajuta cu ceva sau face rau? Astept raspunsurile voastrebig grin

Răspuns Câştigător
| Heather2001 a răspuns:

Nu face rau, nici bine din care stiu, dar sperma e facuta pentru a fi inghitita de fete nu de baietilaughingasta in cazul in care nu esti gaybig grin

8 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Rau nu are de ce sa-ti faca, contine vitamine si minerale
dar asta trebuie facuta de o fata nu de un baiat
oricum, daca tie iti place poti s-o faci linistit, te pot asigura ca nu esti singurul baiat care inghite sperma si nu ma refer la gay
bafta

| Bogdan1o a răspuns:

As vrea sa vb cu tine ceva...id meu e adryan_vampir

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Da' cine face asta mai poate fi numit "baiat"?

| MonkeyBoss a răspuns:

Daca asta e placerea ta, poti s-o faci fara probleme straight face

| olian a răspuns:

Naspa frate!

| ioana12345 a răspuns:

N-ai ce manca la cina?

| torsi a răspuns:

raised eyebrows Face bine la digestie.winking

| tomanecredinciosul a răspuns:

Ar fi bine sa consulti un doctor