| sweetgirl_2938 a întrebat:

Sal TPU,
Imi place de un baiat. dar nu stiu daca el ma place.Am reusit sa ii iau id.mai vb si pe la scoala. Sunte, de acesi varsta dar in clase dif, dar aceeasi sc.Cand ne vedem se uita la mine. Cumsa stiu daca am place. cum sa sa fac sa ma placa? FUNDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Incearca sa-tsi faci prieteni comuni cu ai lui.sa vorbesti cu el. spune-i pe mess "buna ce faci?" chestii de-astea, si cauti subiecte de discutsie ca sa faci in asa fel incat sa nu inchei convorbirea, sa o lungitsi.in timp ce vorbitsi, dupa felul cum vorbeste o sa-tsi dai seama, e un talent nativ al femeii.hee hee

| march a răspuns:

Pai. ar trebui sa petreci mai mult timp cu el ca sa iti dai seama ca. e ceva intre voi.

Incearca sa stai pe langa el si cand simti ca e timpul. ar trebui sa il intrebi tu sau sa dai cateva semne sa ai arati ca il placi. deoarece daca si el te place si vede ca esti foarte apropiata de el. probabil ca te va intreba insa daca nu, fa tu chestia asta. happy

Funda. puppy dog eyes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda. dupa parerea mea, crisu are dreptateeetonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Api vb cu .el.incearca sa il cunosti mai bine, vezi cum reactioneaza cand esti in preajma lui, incearca sa ai castigi increderea de multe ori dintr-o prietenie se naste o dragoste.Am si eu o intrebare pentru voi pe scurt imi place un baiat, ma place si el pe mine. vorbeam ca prieteni mult timp dar acum povestea s-a cam complicat m-a intrebat daca nu vreau sa fim iubiti am zis ca nu pot din diverse motive. dar chiar imi place de el si nu stiu cred ca el ma place dupa cum vad, dar nu stiu ce sa fac oare merita sa risk pentru el., daca ma dezamageste si ma face sa sufar?