| aliniacob a întrebat:

Sal TPU imi place o fata din clasa cu mine ff tare fata problema e ca o plac toti baieti din scola si nu stiu cu msa fac sa o cuceresc pentru ca concureta e mare si eu totusi cred ca am sanse ma puteti ajuta cu sfaturi astept si repede daca se poate ca is disperat da da si daca nu cum sa fac sa nu am mai indragostesc asa repede. plz sfaturi dau funda

Răspuns Câştigător
| LesLady a răspuns:

Pai daca zici ca e concurenta mare, asta inseamna ca e o fata frumoasabatting eyelashes.Eu zic sa faci ceva si sa iesi in evidenta. ceva ce ceilalti nu au mai facut, ceva deosebit. gandeste`te bine si repede la ceva care ar putea sa o impresioneze.Si daca tot nu merge, ignoro iti garantez ca pana la urma se va intoarce tot ea la tinebig grin.
Incearca si secces, funda :*?

2 răspunsuri:
| RollerutzuX a răspuns:

Eu zic sa nu te mai gandesti la ea ca dupa poate ea te vrea pe tine da tu tot o incurci ca ailalti baieti din scoala se iau de tine. eu zic mai bine s-o uiti.winking

| BoguslavskySabina a răspuns:

Spune i direct ca iti place de ea si ca daca vrea sa iesiti pe undeva. solutia e sa vb deschis cu ea si o sa afli daca si ea te place sau nuhappy good luck