| ZZZT a întrebat:

SAL,TPU. La ce varsta se incepe normal viata sexuala?
Dau panglica

Răspuns Câştigător
| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

Pai normal se incepe dupa 18 ani cand corpul si organele sunt dezvoltate bine si esti pregatit/a pentru a trece la un nou pas.

Bineinteles daca vrei copii trebuie pe la 20-25 ani sa faci nu la 18laughing. Deci o persoana dupa 18 ani ar fi indicat. Dar in ziua de azi si la 15 ani vezi incepandusi-o.

Succes si astept panblicawinking

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De la 18 ani.

NOname
| NOname a răspuns:

Ideal ar fi după 18 ani.
În cazul fetelor în nici un caz mai devreme de 17 ani jumate.

| harciog a răspuns:

Dincolo de normele morale eu cred ca fiecare organism isi manifesta maturitatea in mod diferit, nu la aceleasi virste la toti si la toate.La unii se intimpla mai devreme, la altii mai tirziu...

Răspuns utilizator avertizat
| corinusdeplus a răspuns:

Asta nu cere o varsta anume.Trebuie sa va iubiti amandoi, sa fiti constienti de riscuri si niciodata sa nu o programati.Asa ca atunci cand vei simti ca ai langa tine persoana potrivita fa-o.

| DanielaZambet a răspuns:

18 ani.

| OzzyOsbourneRullz a răspuns:

Se poate si de 17 jumatetongue, ca, cam atunci zice si medicul ca e bine, si sa nu te iei dupa toti care spun ca merita si faze, ca nu e adevarat oh go on, crede-mawinking, mai bine stai chill la locul tau si iti vezi de relatie:d. Baftatongue.