| anonim_4396 a întrebat:

Mă place o fata si eu o plac pe ea.ea sta mereu cu fetele si nu prea o vad singura k săi spun ce simt...cei de făcut? PS:am 14 anisi o cunosc de la gradinita. Dau funda.winking

8 răspunsuri:
| Dizz a răspuns:

Eu una nu îți recomand să îi spui online, e foarte frumos să fie face to face. Ori o prinzi o dată când nu e cu prietenele ei, gen își dă check-in pe Facebook și vezi unde e, ori atunci când e cu ele te duci la ea și îi spui că vrei să vorbiți. O să fie ușor având în vedere că ai menționat că și ea te place și sigur va fi încântată că ai făcut tu primul pas. Mult succes!

| pitbull93 a răspuns:

Pai du-te la ia si cerei nr de telefon id-ul de mess facebookulwinking

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Intra ca lupul intre oi si alege-o pe care iti place, ii spui ca s-a intamplat ceva si le rogi pe celelalte s-o scuze pentru timpul cat va sta cu tine

| Larisssaa a răspuns:

Păi te poţi duce la ea şi să îi spui că trebuie să vorbiţi între 4 ochi.
Sau poţi să vorbeşti cu ea pe mess sau pe facebook, dar mai frumos este dacă îi spui în faţă. ♥
Succes!

Dacă te-a ajutat răspunsul meu --> Fundă!

| Pussyyy a răspuns:

Mergi spre ea spune-i ca vrei sa vorbesti cu ea.Si mergeti intr-un loc mai retras, Si uita ii spui nu e atit de greu.Succes

| SoseticaViolet a răspuns:

Ai putea sa vb cu ea pe mess, sau ai putea sa-i zici ca o placi de fata cu acele fele, nu trebuie sa iti fie rusine de ea, sau de prietenele ei big grin. funda?

| Rock_Andreey_1990 a răspuns:

Te poti gandii ca poate ea vrea sa ii cunosti prietenele deci ii zici de fata cu ele ce simti, te poti gandii ca vrea ceva discret, ok stai si tu mai mult in preajma ei dar sa nu te vada, si sunt sigur ca trebuie sa ramana singura odata si odata si asta e momentul potrivit sa ii zici

| habibabau a răspuns:

Uitee iti spun ce sa facii mergii si o tragii la o partee si ii spuii ce simtii incearcoo so seducii:* mult succes