| Wolfy5 a întrebat:

mai devreme am pus o intrebare legat de baiat..sa va dau mai multe detalii.

Suntem prieteni de 6 sau 7 ani nu mai stiu exact ..si ma rog eu cam pe la 1 an de prietenie m-am indragostit de el, si i-am spus tot ce simt., apoi si el la fel... am fost impreuna pana anul acesta, si apoi el s-a despartit de mine din cauza k el zice ca m-am schimbat, k nu mai sunt aceeasi ca inainte, si ca colega asta a mea ma prostit de tot ( sunt in a 8a si mam imprietenit cu o colega, dar creek am facut o greseala imensa pentru k de cand am stat cu ea am inceput sa nu mai am prieteni, k si ei zic k mam tampit de tot) si frate nu stiu, nu-mi mai aduc aminte cum eram inainte, sami revin si sa imi recuperez prietenu si prietenii,,. Nici macar nu stiu cum sa ma dezobisnuiesc de comportamentul asta care il urasc toti

Puteti sa ma ajutati? va roog
Cum pana mea sa te dezobisnuiesti sa mai faci acel lucru ..si mai important ce sa fac k sami recuperez toti prietenii, funda pentru cel care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| Otti12 a răspuns:

Stiu cum e...si eu am devenit la fel si toti prietenii mei ma ocolesc, incerc sa devin cum am fost dar nici macar nu mai stiu cum eram...asa ca am inceput sa nu mai injur si sa nu ma bat si sa vorbesc frumos cu toti - si sa le dau tot de ce au nevoie- incearca sa mai iei legatura cu iubitul tau-poate el te v-a ajuta sa redevii cine ai fost.:d

1 răspuns:
| Wolfy5 explică:

O mica problema. el nu prea vrea sa ma ajute din cauza k in ultimul timp mam cam purtat urat si mam bazat pe el sa-mi spuna cu ceam gresit si k ma va ierta acum imi spune sa-mi dau seama singura si frateee. el inca ma mai iubeste.dar eu sunt al naibi si nu stiu cum sa fac sa schimb asta crying HELPP! crying