| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU, mi-am facut cont de hi5 si am acteva poze, o rugaminte la voi imi lasati si mie niste comentarii, la poze la profil sau cereri de prietenie, returnez commuri, plz, pup http://yulykutzababy.hi5.com scuze categoria, daca nu intrati d epe link scrieti pe google iulia trinca hi5.mz:X:X:X:X

3 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Sa presupun ca abia ai descoperit hi5laughing, acum e la moda fb-ullaughing, oricumoh go on
Cateva sfaturi de la mine pentru hi5 tau:
-sterge-ti toate pozele si atunci cand ai sa ai niste poze mai reusite pe acelea sa ti le bagi, nu de alta, dar ai niste poze oribile, toti o sa rada cand o sa iti vada hi5, + ca ai mari asanse sa ajunsi miss teracota la cocalari si pitipoance, poate si cu alte titluri pentur repet, pozele sunt oribile I don't want to see
-ai putea atunic cand ai sa ai niste poze demne de a fi puse pe site-uri de socializare alte descrieri, pentur ca cele pe care le ai tuthinking, sunt prea...;-?, simple si banale
-daca vrei commentarii multe lasa si tu altora, adauga multi prieteni si lasa-i sa iti llese commenturi pentur calitatea pozelor si sa lase cand vor ei, pentur ca niste commentarii fortate sunt foarte banale si comunethinking,
-repet, pune-ti poze mai claumea caci cele pe care le ai, vb'a aia, "ai da capu' lor" oh go on

O zi buna

| Азбука a răspuns:

Pe bune, chiar ai descoperit haifaivu? laughing Mamica stie ca ti-ai facut cont? Pfuuu, da' n-ai poze langa soba de teracota sad

| cLeILa a răspuns:

Nu abia am descoperit hi5, stiam de mult timp,si sincer nici nu-mi place mi-am facut cont asa din prosteala sa vad profilurile private la cativa prieteni,si de poze stiu ca-s naspha,le-am sters oricum, mz de raspuns, pa