| xXxLoGaNxxxxx a întrebat:

revin cu o noua intrebare. Deci sa incepem cu inceputul... imi place de o tipa si nu stiu cum sa ii atrag atentia si cum sa o vrajesc. Vreau niste sfaturi daca se poate happy

Răspuns Câştigător
| Patrăţel a răspuns:

Nu trebuie sa vrajesti o femeie.E de prost gust.Mai frumos este ''sa o cuceresti''. Fa-o sa te iubeasca.Si nu e usor. Fii alaturi de ea,fa-o sa zambeasca ori de cate ori ai ocazia,arata-i ca o placi-asta este cel mai important,nu ezita sa ii marturisesti sentimentele,asa intentia ta va fi clara,si poate iti va raspunde si ea-,trateaz-o corect,si nu o refuza NICIODATA daca vrea sa va vedeti-da,invit-o si tu afara-,cunoaste-o, vorbeste-i despre tine. Vorbeste cu ea cand poti, si nu o lasa pe ea sa iti dea mesaj prima, fiindca tu esti prea ''ocupat'', sau ai uitat de ea.Si.,fi tu! Nu te da o persoana care nu esti! happy Bafta.

5 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Pai te faci mai serios te duci la ea cu atitudine si o intrebi daca va iesi la un suc la o apa sau altele.

| AdySnaP a răspuns:

Te duci la ea si ii spui buna eu sunt X, si te-am mai vazut de cateva ori pe aici si ma gandeam daca putem sa stam de vorba un pic? si dupa aia dai din cap si confirmi tot ce zice ea (evident daca nu ai curaj ia o bere inainte DOAR 1 nu te duce manga rolling on the floor )

| Vix999 a răspuns:

In primul rand renunta la termenul "vrajesc"! E urat! Daca vrei sa ii atragi atentia fa-o sa radawinking Rasul e important. Arata-i ca esti atent la ce spune ea, cauta-i compania, uita-te in ochii ei nu pe langa. Te poti baga in seama cu ea oricum : cu un simplu "buna" sau cu mai stiu eu ce replica de "vrajit" mai stii tu de la "baietasii tai"winking Important e odata ce ai creat o punte de legatura sa o exploatezi la maxim happy

| Demonull a răspuns:

O femeie adevarata si independenta nu se „agata„ si nici nu se „vrajeste„. Atentia o poti obtine subtil, zambete priviri insitente.sau direct prin clasica intrebare „esti libera astazi?„ continuarea o creezi tu dar sa nu fie ceva de genul„poate driblam si noi ceva„ cum am auzit de curand iar tipa intrebata ia turnat sucul in cap amorezuluihappy

| xXxLoGaNxxxxx explică:

Mersi mult