| LoveMe_1523 a întrebat:

Sal TPU sh scuze d categorie dar am nev d un rasp rapid... am 2 tavite ( crd ca sunt din argint ) pe care scrie MONTSERRAT... IAR DEASUPRA SUNT NISTE MUNTI daca stie cineva cat valoreaza sau unde as putea gasi poze ca acasta tavitza as fi foarte multumita funda pentru cine m ajuta

1 răspuns:
| Anonim3007 a răspuns:

Fac 2 lei laughing glumeam ma du-te cu ele la un centru din asta care cumpara aur argint ( nu amanet ) si vezi cat iti da pe ele atat fac succes funda?