| Nirdoc a întrebat:

Sal TPU. Stiti unde pot vedea online in romana Detective Conan?

2 răspunsuri:
| jasmine11 a răspuns:

Pe site-ul "peteava tv" acolo poti vedea orice anime in romana

| NOFBD a răspuns:

Detectiv conan este in refacere pe www.deseneanimeonline.ro eu ma ocup de serie, acum este pe pauza pentru ca sunt ocupat cu multe alte proiecte + treaba la site, dar cat de curand voi reveni si voi posta episoade in fiecare zi macar 3 pe zi daca nu reusesc mai mult, planuiesc ca in acest an, sa termin de tradus seria, sa ajung cu ea la zi, pentru ca inca este in difuzare, 731 de episoade aparute, si vor mai aparea destule