| ABY2002 a întrebat:

Sal TPU. sunt foarte confuz... ce inseamna daca tu iei o fata de mana,sau o iei in brate sau o intrebi ceva, ea tot timpul cand fac chestile astea incepe sa zambeasca happy,ea nu vrea sa vb cu mine, aproape ca nu am vb deloc noi doi. Imi puteti spune ce inseamna asta? #funda :* :*

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Alea sint parsive, cu două fețe, in față i ti zimbeste, iar in spate te vorbeste si te critică oricui, fugi de ele.

| Skilline2012 a răspuns:

Sunt si chestii de care ar trebui sa va prindeti singuri (si aici generalizez, nu vorbesc doar despre tine). Daca veti sta tot timpul sa intrebati ce inseamna gestul unei fete pe TPU atunci vai de biata fata si de voi.

| LoseYourMind a răspuns:

Si acum astepti cat mai multe raspunsuri cu: ''te place'' eventual sa ii acorzi si ''#funda''.
Serios acum, de ce ai folosit pentru cuvantul funda, hashtag?