| without2 a întrebat:

Sal tpu.sunt indragostit de o fata cu care am fost impreuna acum ceva timp..si TREBUIE sa o am inapoi.dar faza e ca ma cam evita si nu stiu ce sa fac. vreau niste sfaturi.

5 răspunsuri:
| Bellinda99 a răspuns:

Hei:d..Pai poate acea fata te evita cu un motiv anume. Poate din cauza ca v-ati despartit. Acum incearca sa fii tot mai dragut cu ea si sa incerci sa vb cu ea.winking

| Bellinda99 a răspuns:

Si acum poate depinde si de motivul din care v-ati despartit...Dar cati ani aveti amandoi?

| neutrino a răspuns:

Cum adica trebuie sa o ai inapoi? Nu te mai agita ca s-ar putea sa nu mai ai cucces.

| uRsuLetS18 a răspuns:

Te'ai gandit sa vb cu ea s'o intrebi de ce te evita? Poate ai suparat'o cu ceva big grin.