| loolaa13 a întrebat:

Sall. Ajutati-ma sa inteleg un lucru va roog. Un baiat de care stie ca il plac s-a combinat cu o prietena de-a mea. In fine...sa zicem ca am trecut peste. De obicei, facem conferinte pe mess cu niste prieteni de-ai lui, prietenele noastre, etc. Uneori ii mai povestesc unei colege bune despre anumiti baieti, ca unu e frumos, ca unu se da la mine, iar apoi baiatul de care am spus ca il plac intra pe privat si de fiecare data spune: Dc nu mi-ai zis? Il cunosc? Cum il cheama? Da dc nu imi povestesti? Da esti cu el? Si sincer nu il ineleg. Dovada clara ca nu ma place este faptul ca a ales-o pe prietena mea in locul meu. Atunci de ce e atat de interesat? De ce e asa preocupat de baietii cu care ma vad eu?

Răspuns Câştigător
| Johnny_3797 a răspuns:

Sallut,se vede ca el este indragostit in doua deodata,se intilneste cu una si o iubeste pe ea, dar el si pe tine te iubeste si intr-un fel nu doreste sa te piarda si tot asa.II interesat ca te simpatizeaza.Cel mai bine este ca tu sa-i da-i pace si sa-ti gasesti pe altcineva, dar daca va incepe iar sa se intereseze tu spune-i ca are prietena si tot asa.Totul aceasta este viata ta personala ce trebuie sa te intereseze doar pe tine nu pe toti.Mult succes happy