| PrintsessKa a întrebat:

Sall all am o intrebare urgenta astazi seara am un rendez-vous si pe frunte mi-a aparut niste cosuri. le-am scurs si au ramas sa fie rosii cum sa scap de roseata niste recomandari rapide si simple va rog mult scuzati de categorie.

2 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Te speli cu apa rece si te dai cu o crema pentru fata

| teodoralove a răspuns:

Pai,eu stiu ca ar trebuii sa nu le mai rupi cand apar,ca dispar singure,daca vrei sa le acoperi pune niste fond de ten,iar daca vrei sa dispara roseata,cumpara de la magazin crema clearasil, nu numai ca iti va disparea cosul si roseata, dar vei avea un ten super frumos! sper sa-ti fie de folos!love struck