| anonim_8747 a întrebat:

Sall allhappy. am si eu o dilema...se zice ca fetele care nu mai sunt virgine au sfarcurile intarite in permanenta si observabile, iar care sunt virgine au sfarcurile tari decat atunci cand sunt excitate... dau funda pentru cel mai bun raspunshappy

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este adevarat, sfarcurile nu se modifica absolut deloc dupa pierderea virginitatii. mameloanele sunt tari atunci cand ti-e frig, cand esti excitata, cand ai emotii, cand te strange bluza sau sutienul, in perioada premenstruala si uneori pur si simplu, fara explicatie.

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu e adevarat!

| gigiro a răspuns:

Fals! Sfarcurile sunt tari la virgine si la cele excitate!

| Alexander21 a răspuns:

Nu e deloc adevarat.Sunt intarite doar cand sunt excitate, indiferent ca sunt virgine sau nu.Mai pot fi sensibile si dor inainte de menstruatie, sau in timpul unei sarcini atunci sunt mereu sensibile si dor la atingere.Nicidecum ce spui tu, sa se vada diferenta intre o virgina si una care nu e.

| fgch a răspuns:

Pot intreba si eu cine zice asta?laughing)))).Nu, nu le au intarite in permanenta, ar fi culmea.Si chestia cu sfarcuri tari.intr-adevar, cand o fata se excita are sfarcurile tari, dar nu numai atunci.De exemplu si cand le e frig(incearca pe tine faza cu frigu, ma gandesc ca esti baiat).Nu exista diferente intre virgine si restulhee hee.

| Alina0491 a răspuns:

Nu este deloc adevarat. Sunt intarite atunci cand suntem excitate, se mai intarasc la frig si posibil inainte de menstruatie!

| adela93 a răspuns:

Si eu am auzit tot asa...bafta