| sylvia1000 a întrebat:

Sall all! am si eu o intreb pentru voi, cand pot face si eu un test de sarcina dat fiind faptul ca ovulatia am av in a 14 zi din ce mi-a spus gineco, dar am un cm neregulat, mersi pentru rasp, fundita pentru rasp

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dupa 21 de zile de la data ovulatiei.

3 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Deci intrebarea ta e cand poti sa faci un test de sarcina?
Pai din cate am vz sunt unele teste care pot fi facute si la o saptamana, desi la 2 este cel mai sigur raspuns!

| nBlade a răspuns:

Vrajeala..Tot..Fi atenta..Iti iei 3 teste. unul dupa menstruatie..al 2 lea la 14 zile dupa menstruatie si ultimul cam inainte de urmatoarea menstruatie. Teoretic ar trebui sa fie toate negative.

| sylvia1000 explică:

Merci pentru raspunsuri