| Villy0po a întrebat:

Sall all...cum a fost la primul sarut :X...detalii

7 răspunsuri:
| simiiii a răspuns:

Bunakiss! Cum sa fie, a fost un sarut foarte incitant, deoarece a fost ptimul, ma facea constata sa ma intreb ce urmeaza. Cand a inceptut sa ma sarute, isi plimba degetele prin parul meu, pe gat, pe brate, pe fata – totul cat mai usor...alte detalii mai vreismug?

| Ciprian a răspuns:

Cum sa fie? Frumos, interesant, dulce...

| andr33a_2690 a răspuns:

Primul sarut...pai s-a petrecut in vara astabig grin. nu stiu daca pot descrie sentimentul pentru ca sincer mai mult mi-era teamalaughing...mai ales ca lui nu ii spusesem ca eu nu stiam sa sarut asa ca ma tot gandeam la reactia lui.dar atunci nu mi-a zis nimic si apoi cand i-am spus adevarul a zis ca nici macar nu observaselaughing) si totusi a fost ceva foarte placut dar poate daca se intampla cu cineva la care nu tineam nu mi-ar fi placut delocbig grin

| LittleKiss a răspuns:

Pai...a fost ceva foarte neasteptat. Dar ne'am uitat unul la celalalt si totul a venit de la sine. A durat vreo 10 secunde, dar nu stiu cand au trecut si sincera sa fiu nici nu'mi mai aduc aminte foarte bine. Cand buzele mele s'au unit cu ale lui, parca eram in alta lume si ma rupsesem complet de realitate :X a fost genial :X:X:X

| unione a răspuns:

Cum sa fie? Ca la ultimul

| ascovit a răspuns:

Nu a fost:-)

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

La vârsta de 16 ani.
În drum spre casă,când veneam de la discotecă.
Sărutul a fost grozav,deoarece ne-am potrivit în toate simţurile.
Atât de mult, astfel încât el n-a crezut că a fost primul meu sărut...
Dar de fiecare dată când mă gândesc la asta, îmi amintesc cu drag.
Vineri o să împlinesc 21 de ani, dar îţi spun din proprie experienţă că primul sărut nu se uită niciodată.
Sau cel puţin, nu dacă este un sărut special.:d