| DyyDyy0617 a întrebat:

SAll all! Deci, mie imi place mult de un baiat care e cu 2 ani mai mare decat mine. El e in clsa8a, iar eu in A 6A.Cum as putea sa-i atrag atentia? fundita

Răspuns Câştigător
| midnight_7159 a răspuns:

Am eu un sfat bun treci prin fata lui dand putin din fund dar nu trece de prea multe ori ca altfel o sa creada ca esti pierduta cand o sa treci prin fata lui sigurat o sa i se intoarca capu si un truc vechi care mie imk imi merge prefate ca esti neatenta si da in el

3 răspunsuri:
| Muceas a răspuns:

Mi s-a intamplat ACELASI lucru. big grin Dar nu am reusit oh go on El s-a dus in a 9-a la liceu... etc. Dai una intre picioare, trebuie sa-i captezi atentia laughing Succes rolling on the floor
P. S. NU fa faza cu piciorul! big grin

| vanny2000 a răspuns:

Daca ai un talent incearca sa il arati. Vorbeste cu el.Si in fiecere pauza iesi afara din clasa. Daca el e la alt etaj du-te cu colegele tale la clasa lui.Baga-te si tu in seama ca sa nu creada ca esti timida.

| yoana_9061 a răspuns:

Pai ai putea sa ii atragi atentia invatand... daca vede ca toti profii te lauda si spun ca esti o fata frumoasa si cuminte propabil o sa atraci... dar daca vrei sa il atragi cum incearca toate fetele adica sa para,, printese fitoase'' o sa te considere la fel ca celalalte. sper ca te-am ajutat