| MegaGiovannY a întrebat:

Sall all.este prima oara cand pretena ma invita la ea o seara sa facem sex.nus tiu ce sa fac sa o fac cu prezervativ sau fara. eu am doar 19 ani si e pentru prima oara. ast sfaturi

Răspuns Câştigător
| Robert92 a răspuns:

Sexul nu se face niciodata fara prezervativ, daca nu iti doresti vreo boala sau vreun copil neasteptat.In plus, ai precizat ca esti virgin, deci prezervativul este o idee buna mai ales in cazul tau pentru ca iti va mai opri din placere si nu iti vei da drumul.cum intri,astfel incat nu te vei simti stanjenat,desi sa nu te astepti sa fii zeu la pat din prima seara. Sfaturi? Nu te grabi cu preludiul chiar daca prietena ta nu este virgina,si nu te gandi ce urmeaza sa faci (daca o sa iti zici in cap: o sa imi pierd virginitatea, daca nu fac bine, daca.) o sa ai mai multe emotii si erectia ar putea avea de suferit.Multa bafta!

9 răspunsuri:
| Adevarat a răspuns:

Pai cu prezervativ normal dar ai grija la compoertament fi modest nu o supara si dai si un cadou daca se poate

| unione a răspuns:

Daca ea nu mai e virgina si nu ia anticonceptionale foloseste din prima. daca e virgina, asteapta sa se rupa himenul, dupa care imediat foloseste prezervativul.

| BogZzyY a răspuns:

Daca nu-ti doresti vreun bebe cu ea si la 19 ani ia-ti prezervativ sau zii sa se protejeze cu anti-conceptionale daca nu. bafta la fttut! funda!

| RXN a răspuns:

Daca ea nu foloseste anticonceptionale, obligatoriu foloseste prezervativ.

| BogZzyY a răspuns:

Daca nu-ti doresti vreun bebe cu ea si la 19 ani ia-ti prezervativ sau zii sa se protejeze cu anti-conceptionale daca nu. bafta! funda!

| BogZzyY a răspuns:

Daca nu-ti doresti vreun bebe cu ea si la 19 ani ia-ti prezervativ sau zii sa se protejeze cu anticonceptionale daca nu. bafta! funda!

| Mtz_1845 a răspuns:

Sunt de acord cu ce zice Robert. Incearca sa fii cat mai relaxat, bucurate de preludiu, acest preludiu o sa iti ramana intiparit in minte toata viata. Iti recomand sa folosesti prezervativul. Daca tii la prietena ta ai putea sa fii un zeu. Ti se poate intampla sa iti "moara la intrare", nu dispera, incearca sa faci o gluma, gen " O adormit boul" sau " Noah, amu ma lasa si asta!" incat sa dispersezi tensiunea, si continua cu preludiul, pana iti revii, a 2a sigur e cu noroc. Mult noroc, si sa ne povestesti si noua cum a fost. happy

| MegaGiovannY explică:

Da robert mz.si Mtz a fost misto rau.si nu am facut cu prezervativ ea a folosit anti-conceptionale.deci mz pentru sfaturi al toti

| Mtz_1845 a răspuns:

Ai inceput o alta viata, nu cred ca o sa te mai simti stanjenit can apar discutii despre sexhappy Bravo.