| steamy a întrebat:

Sall all! intrebare pentru fete! dau funda!
deci imi place de o fata, o iubesc si vreau sa ii dau primul sarut, ce ziceti eu m-am gandit la asta:
o sa ii spun sa inchida ochii sa ii arat ceva dupa care sa o sarut prin surprindere!
ce ziceti e buna idea?

Răspuns Câştigător
| Lorennnaa a răspuns:

Super...ii spui ca ai o surpriza pentru ea.cum inchide ochii te apropii de ea si o saruti.happy
cred ca ii va placeabig grin
funda?big grinbig grin

9 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Nu chiar asigurate ca si ea vrea sa te sarute pe tine dupa care poti sa iti pui in aplicare si planul

| bd a răspuns:

Cati 10 ani ai?

| lavyBandB a răspuns:

So sweattongueImi e dor si mie de emotiile primului saurhappyDa e draguta ideeawinking

| Anet a răspuns:

Da e super,super, super, adica mie mi-ar placea sa fiu surprinsa in modul asta; baftatongue

| AnduZy a răspuns:

Da

| Candice a răspuns:

Da. big grin Cred ca o sa-i placa. Si incearca sa ii dai o floare ceva dupa sa fie si mai romantic :X
Succes

| roxystomp a răspuns:

Oh ar fi superb si in plus cat de cat romantic...Dar mai intai asigurate ca ea te place si poate ii dai si o floare...cel mai bine un trandafir rosu(hai ca nu e scump si merita efortul) si in plus e bine ca mai exista baieti care mai is romantici cat de cat :*

| ThePinkPanther a răspuns:

Eu zic ca nu e o idee prea stralucita. Daca ea nu doreste atunci chiar nu e o idee buna! Daca tot e primul ei sarut, are dreptul sa fie cu acel cineva cu care isi doreste, nu crezi?

| aip a răspuns:

Daca te place, e bine. dar ai putea pur si simplu sa stai langa ea pe o banca sau undeva si sa va apropiati incet incet... atunci poti sa ii zici sa inchida ochii.