| Anonigga a întrebat:

Sall all, puteti sa imi spuneti daca pastilele alea pentru cresterea penisului sunt bune? Ce efecte au? Penisul ramane la lungimea la care a ajuns toata viata?

4 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Au efect, însă nu prea e recomandat așa ceva. Decizia ta.

| Anonigga explică (pentru Blamely):

De ce nu e recomandat? iti fac probleme sau cum?

| Pantea_Cezar_2000 a răspuns:

Da au efecte dar depinde cati ani ai? si ar fi naspa daca ar fi imensa ca atunci va fi greu de ascuns ca ti se scoala mai urepede ca inaITE EU ZIC SA LASI PENISUL SA CREASCA SINGUR SI MAI MASTURBEAZATE FIINDCA AJUTA
SCZ pentru caps acum am obs

| Anonigga explică (pentru Pantea_Cezar_2000):

Pai si cand penisul creste ramane toata viata mare sau e ceva temporar? si poti face vreo boala de la astea sau cancer?