| Alex_7177 a întrebat:

Sall allz. Credeti ca daca o fata ma pune sa o sarut pe gat (nu suntem impreuna, dar a-si vrea) ma place?

3 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Nu laughing) pai frate poate a vrut doar sa te provoace sa vada daca ai sau nu tupeu

| emi29 a răspuns:

Incearca o guma mentolata, poate vrea si pe gura- tongue am glumit, sigur te place si vrea si mai mult.

greece12
| greece12 a răspuns:

Tot ce e posibil.
Urmareste cu atentie daca mai cere si altcuiva lucrul asta si,in general,uita-te daca se comporta mai bine cu tine, decat cu restul lumii.
Asa, vei avea raspunsul la intrebarea ta.
Succes!