| teo77 a întrebat:

Sall am 13 ani din cauza grasimi se micsoreaza penisul?

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Nu se micsoreaza,se ascunde in grasime,daca slabesti revine la loc, este exact cum e si nasul, ai observat oamenii foarte slabi dau impresia ca au un nas foarte lung si ascutit, daca se mai ingrasa nu mai pare asa de lung, asa si cu penisul

9 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Cand te ingrasi, zona de deasupra penisului si din jur, adica zona pubiana se ingrasa si ea capatand un strat de grasime pufos care poate "ingropa" intre 1 si 3 cm din penis. Insa asta nu-l micsoreaza propriuzis.

| ywar a răspuns:

Nu ti-l mai vezi de burta si ai impresia ca e mai mic. Da, daca ai o burta are cat China e normal sa ti se ingroape in grasime. Sport si lasa shaorma! Esti prea mic ca sa faci si altfel de sporturi.

| Seepty a răspuns:

Da se micsoreza, sunt multe persoane obeze care au penisul mic, dar daca il vrei mai mare iti recomand sa te apuci de un sport si sa slabesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nici o legatura una cu cealalta.o seara buna.

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, tot ce se poate. Du-te la un medic ginecolog si vezi ce-ti zice. Sau de ce nu o intrebi pe mama ta?

| veverutz a răspuns (pentru Daalalifnuunalif):

Baietii nu se duc la ginecolog, ei se duc la urolog

Răspuns utilizator avertizat
| ramborambo a răspuns:

NU, cum sa ti se micsoreze penisul? doar ca grasimea acopera tot ce inseamna zona penisului inclusiv pe el big grin

| vali87valik a răspuns:

Nu, asta poate ai tu impresia, dar nu ti se micsoreaza