| anonim_4396 a întrebat:

Sall am 13 ani si v-as intreba daca ma masturbez o data la 2 luni pot pati ceva sau o data la o luna?(Baiat)

Răspuns Câştigător
| FaneEeE a răspuns:

Frate nu este nici o problema nici daca o faci mai des pentru ca, corpul tau este in dezvoltare si are nevoie de eliberare atat fizica cat si psihica si prin masturbare te "relaxezi" si dai corpului un "refresh"!

8 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

N-ai nimic
cand o sa iti incepi viata sexuala sa o faci mai des totusi, daca stai 2 luni pe bara nu te tine 10 minute cu o fata...

| anonima20 a răspuns:

Daca te'ai masturba mai des ar fi mai bine laughing nu face rau big grin.

| Oana92 a răspuns:

Nu patesti nimic, absolut nimic!

| NnDWtf a răspuns:

O data pe zi maxim.

| ciotori a răspuns:

Nu dauneaza cu nimic stai linistit, nu este o limita la care sa te opresti, daca tie iti face placere nu am ce zice big grin

| lory1994 a răspuns:

Nu se intampla nimik..masturbarea nu dauneaza

| Batistarazvandat a răspuns:

Masturbeazate mai des nu dauneaza cu nimic