| eddyEdddy a întrebat:

Sall,am 14 ani si imi place se o fata de la mine din clasa.Ma lasa sa o pipai fara sa zica nimic iar la alti băieți ii chiar bate ma ia in brate si ma cheama mereu sa stau cu ea in banca.Credeți ca ma place?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

E evident ca te place...te trateaza altfel decat pe ceilalti baieti!

4 răspunsuri:
| anonimvybbgyhb a răspuns:

La 14 ani te lasă să o pipăi?

| Emilian65 a răspuns:

Da, te place.

| corbulalbrosu a răspuns:

In baza celor prezentate si precizate in mod sigur ca fata de ceilalti baieti/colegi, in ochii, mintea si inima ei tu esti mai aparte si din acest motiv te apreciaza si nu-i esti indiferenta. Astfel ca, se poate trage o singura concluzie si anume ca in acest mod se comporta doar o persoana care cel putin te place si s-ar putea ca sa te si... iubeasca. Insa este secretul ei pe care din jena sau de rusine nu poate sa o recunoasca in fata unui baiat mai ales....in mod direct. big grin

| TanteMarianne a răspuns:

Te place. da-te si tu la ea ca sa nu o pierzi.