| XxGirlxX a întrebat:

Sall! Am auzit ca in clasa a 7a o sa ne desperta intr-o ora de anatomie, fete si baieti, si o sa ne explice despre...acel subiect delicat(sex). Eu cred ca stiu tot, dar imi puteti spune cum o sa ne explice? O sa puna un film, o sa ne explice profa etc? Puteti sa-mi explicati exact cum v-a spus voua?

7 răspunsuri:
| cryssa a răspuns:

Mare chestie. Noi am avut lectia asta luni. La sfarsit ne-a zis ceva de gen: aveti intrebari? Si noi am zis ca stim deja tot si nu se merita sa-si raceasca gura de pomana laughing

| Binutsa a răspuns:

O sa va spuna totul despre ciclul menstrual si despre sex o sa va spuna cind e bine sa faci sex si cind nu...o sa va puna niste intrebari.o sa va ajute sa treceti in adolestenta mai usor...la acea ora va trebui sa fii foarte atenta daca tiai inceput viata sexuala!

| Ropidox a răspuns:

In princiupiu noi nu am facut asa ceva! Si am terminat cls 7 a acum doi ani si nu stiu daca s-a schimbat mare lucru de atunci! Cauta pe net tot ce vrei sa stii!

| Fn1613 a răspuns:

Nu, pentru ca nu e nimic nou. Cel putin noua nu ne-a spus, doar a zis cateva detalii despre ce inseamna copilaria,puberatea si adolescenta, restul a zis sa citim noi!oh go on Oricum, nu era ceva ce n-as fii stiut!laughing

| felix24 a răspuns:

E nashol sa fi fata ca nu poti face sex cand vr u da baieti pot in orice moment zi noapte dupameaza...

| Narcis2007 a răspuns:

Noua nu neo zis nimic interesant...va fi o lectie la fel de plictisitoare ca celelalte

| bogdanfree14 a răspuns:

Iti zic eu ca la inceputul orei o sa crezi ca o sa fie o ora amuzanta dar dupa 10 min de la inceputul orei o sa adormi