| Intrebatorul a întrebat:

Sall...am auzit si eu un mit ca penisul creste mai mult daca nu porti chilotilaughing e adevarat straight face?

13 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Nu credlaughing poate se lasa mai repede=)

| unknow a răspuns:

Nu stiu,. laughing da` `mi bag pl daca am mai auzit asa cevalaughingoh go on,... deci esti penal ca intrebarea astalaughing. mor de rasssrolling on the floor

| Psihoyounger a răspuns:

Categoria asta mă binedispune de câte ori intru.
Măi, nu purta nici pantaloni şi vei avea 3 picioare! tongue

| Lollipopy a răspuns:

Foarte adevarat l-)

| Lollipopy a răspuns:

Foarte adevarat.

| andra_5121 a răspuns:

Wei intrebatorule, te enervezi degeaba, cum sa nu rada lumea de tine daca pui astfel de intrebari.si cu siguranta nu ai pus intrebarea la misto. cati ani ai? eu zic ca ar fi mai bine sa pui mana pe ABECEDAR, ca din 3 cuvinte, 2 sunt gresite, apropo. cat face 5 *5 stii?

| IrinaBiancaDulce a răspuns:

Pai atata timp cat nu il sustine ceva (gen chiloti) si atarna in proptia greutate. thinking s-ar putea sa se mai lungeasca tongue

| lavi_3436 a răspuns:

Tu du-te nud pe strada ca o sa creasca

| Mada a răspuns:

Pei cu intrebarea asta ai demonstrat ca o ai si mica.

| KittyLoveBastet a răspuns:

Trimite-le un e-mail „Vânătorilor de Mituri" de pe Discovery. Poate o să bage mitul tău într-un episodbatting eyelashes.

| bizi a răspuns:

Nu e adevarat laughing

| WonderBoy_2960 a răspuns:

Dude, incearca si ai sa vezihappy recomand totusi sa nu iti pui nici pantaloni poate asa o sa iti creasca mai multbig grin incearca sa alergi in curul gol in fiecare dimineata cateva ore pana o sa inceapa babele sa te vadabig grin poate asa le trece si lor de menopauzabig grin

| Intrebatorul explică:

De ce trebuie sa ma bagati pe mine cica incearca si pe mine m'a aucat rasul cand am auzit de la scoala sau unde...da las comentato voi ca prosti arca eu am intrebat cu seriozitatestraight facehai pa rahatiolor