| blodinel a întrebat:

Sall am descarcat Lost Planet 2 SKIDROW si am bagat crakul cand dau pe run sa porneasca jocul imi zice "This application has failed to start because xlive. dll was not found" ce este de facut help help funda

3 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Iti trebuie Games for Windows Live.

| kristy a răspuns:

Descarca Windows Live si instaleaza-l
SAU
descarca Xlive.dll de aici
http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? xlive(download zip files)
si pune-l in folderul jocului (unde se afla executabilul pe care faci dublu click pentru a juca)

| cargodrive a răspuns:

Da de ce e intrebarea ta la dragoste si sex.Hancipalire totala tulaughing