| I0nutzU a întrebat:

Sall/am nevoie de autor.am reinstalat windowsul eu inainte aveam xp iar acum am windows 7 ultimatum:si treaba ie ca inainte pe xp internetul imi mergea ff bine(SUNT PE RDS) acum pe windows 7 imi merge greu dau funda plz help scuze de categorie

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai putini rami iti ocupa mai mult w7 ca xp si cred ca rami ramasi mai putini fac ca internetul sa se miste mai incet, cati gb de rami ai?

| I0nutzU explică:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu din ce cauza ar putea fii, 2 gb de rami sunt destui, poti instala inapoi vechiul windows sau sa iti schimbi placa de retea...