| Tedy10 a întrebat:

Sall.Am o colega care mi-a marturisit ca vrea sa faca SEX cu mine! Sunt la liceu! Iar eu nu stiu cum sa-i spun ca eu nu vreau. Dati-mi un sfat sa-i spun da sa nu o ranesc!

9 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Frate nu o sa iti spun ca esti prost, poate doar speriat.ce ai de pierdut? ai prietena? daca nu frate pune puta pe ea

| yourfriend111 a răspuns:

Eu cred ca si-a batut joc de tinelaughing te-a vazut asa mai fraier.

| adriang95 a răspuns:

Ok... why not? Doesn't matter, had sex...
Macar asa iti faci un **** buddy, daca nu vrei o relatie si e dublu castig pentru tine

| Alishia a răspuns (pentru adriang95):

Sunt de acord cu tine...fa sex dar incearca sa nu afle tot liceul, s-ar putea sa-ti iasa tot felul de vorbe si sa nu-ti placa

| adriang95 a răspuns (pentru Alishia):

El e baiat... tot ce se poate auzi este ca tipa este o curva, iar el i-a tras-o de i-au iesit ochii...

| Alishia a răspuns (pentru adriang95):

Poate...am auzit tot felul de versiuni, mai bine sa fi preventiv

| xRobert93 a răspuns:

Boboc clar! Poate accepti de la vreun baiat.

| bella19 a răspuns:

Parerea mea e ca esti de apreciat.Nu orice baiat procedeaza ca tin.Si daca ai si prietena atunci tot respectulhappy.

| Reioooo a răspuns:

Mai frate esti pe cale de disparitie. daca ai prietena jos palaria daca nu spune-i-o in fata exact pe acelasi ton care la folosit si ea cand tea intrebat. succes! funda?