| anonim_4396 a întrebat:

Sall:*Am o intrebare: aseara i-am spus prietenului meu ca nu il prea cred cand imi spune ca ma iubestehappysi el s-a cam suparatsadSuntem impreuna de aproape 5 luni:Xsi am mai fost cu el si inainte doar ca ne-am certat de nenumarate oristraight face
El m-a intrebat ce poate sa faca sa imi dovedeasca, ca ma iubeste si ca tine foarte mult la mine, asa incat sa il cred si eu!
Si mi-a spus sa ma gandesc si sa-i spun, dar nu stiu ce as putea sa-i spun sa faca, pentru a-mi dovedethinking
Va rog sa ma ajutaticrying
Ce as putea sa-i zic?thinking

>Multumesc!:

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Dovezile de iubire se dau in timp, nu la comanda.
Stau asa si ma gandesc ce ar putea face pentru tine intr-un timp scurt...sa iti aduca Luna de pe cer, sa iti cumpere o stea, ce?
In timpul asta trebuia sa fie momente in care sa ii simti dragostea, cand aveai o problema, cand te ajuta si intelegea.
N-au fost?

5 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Poi de ce nu il crezi?happy l`ai crezut 5 luni si nu il mai crezi acum? dar cine stie ce motive ai? in fine ai incredere in el poate chiar te iubestehappy

| Violetta2303 a răspuns:

Pai asta vreau si eu sa aflu pentru inceput unele fete cred ca prietenii lor nu le iubesc din cauza unor amici de ai lui. sau datorita unor fete. daca si la voi se intimpla asta ai putea sa il rogi sa inchieie cu acele perosane si vei vedea dupa un timp daca te iubeste. ar mai fi ceva daca are vreun viciu spre exemplu fumatu. multi oamneni nu se pot lasa de fumar decit cu mari sacrificii daca te iubeste eu zic ca ar renunta la fumat pentru tina s-au poate il ajuti u sa se lase sa se construiasca mai multa incredere in relatia voastra. eu asta zic si credhappysper ca te-am ajutat

| Violetta2303 a răspuns:

Nu imi dai si mie fundita te rogggggggggggggcrying

| alinutza92r a răspuns:

Ce ai putea sa-i spui, pai ceva in genul asta, asa se demonstreaza dragostea, din punctul meu de vedere... spune-i ca sa-ti fie alaturi atunci cand tie iti va fi greu, sa te iubeasca, sate respecte, ca tu sa fii pe primul plan, sa aiba incredere in tine, sa discute cu tine orice problema pe care ar putea sa o aiba, cam asa si incet incet, o sa fie din ce in ce mai bine, sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu, pupici si bafta

| ciprianpet79 a răspuns:

Faci ce crezi