| duku a întrebat:

Sall.am o intrebare. de ce credeti ca sunt foarte gelos?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,poate pentru ca nu ai incredere in iubita ta, sau o iubesti prea mult si ti-e frica sa nu o pierzi, sa nu te insele.Totusi nu e bine sa fi foarte gelos,gelozia e un semn ca iubesti,ca iti pasa de partenera,insa sa fie cu o limita gelozia, altfel gelozia poate fi obsesiva si multe relatii se distrug din cauza geloziei exagerate.
Incearca sa te stapanesti si daca nu ai motive sa fi gelos, controleaza-te.

4 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Fiecare avem calitati si defecte. Imi poti explica de ce am ochii caprui sau de ce ma supar repede? NU!
Raspunsul este simplu : Fiecare avem propriul nostru caracter, iar gelozia nu este un defect chiar mereu. Atunci cand iubesti o persoana cu adevarat este normal sa fii gelos, dovedesti ca iti pasa!
Consider ca este foarte normal sa fii gelos in unele situatii!

| simiiii a răspuns:

Hai buna`! laughing Pentru ca asa te-a facut pe tine mami tau.eu de unde vrei sa stiu daca nici macar tu nu sti?laughing hai te rog scuteste-ma de astfel de intrebari.fa si u o revizuire la comportamentul tau si ai sa vezi ca n-o sa mai fi gelos.kiss

| Carmen a răspuns:

Pentru ca asa esti tu!

| Katalin02 a răspuns:

Sall. am o intrebare. de ce credeti ca Duku e asta prost si pune atatea intrebari tampite si penibile?straight face Du-te in natia mati de copil ca daca te prind sa vezi palma ce iti dau ca ma enervezi deja.