| I0nutzU a întrebat:

Sall.am o mare problema. m-am trezit de dimineata pe la 9 si eram foarte ametit.tremuram si nu puteam sa stau in pat de ameteala aveam si greata aveam senziatia ca vomit.plz help nu stiu ce am. dau funda si scuze de categorie plz help

Răspuns Câştigător
| claudiuclaus123 a răspuns:

Este din cauza ca te-ai trezit brusc din pat ie la fel ca atunci cand iesi repede din apa deci data viitoare cand te trezesti trezeste-te mai incet nu brusc succeswinking

5 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Probabil ai racit, consulta un doctor!

| LifeIsAJoke a răspuns:

Mama ta si doctorul stiu cel mai bine ce este de facut.

| Maddu a răspuns:

Probabil ai lipsa de calciu sau de glucoza.sau poate ai stat prea mult in soare si te-a blegit intr-un fel.asa am pait si eu si m`au tinut o saptamana in spital.si am patit-o de mai multe ori.

| chipanoo a răspuns:

Cu siguranta este vorba de sindrom vestibular. consulta un doctor cel mai bine. chiar si la cabinetul scolii iti va spune daca e asta in 5 minute.

| I0nutzU explică:

Ms la toti pentru raspunsuri