| teutza12 a întrebat:

Sall. Am si eu o intrebare anume : Daca ati fi provocati sa-l sarutati pe baiatul care va place ( mai mic de inaltime ca tine ) l-ai saruta?
Mie mi s-a intamplat dar am refuzat ( ar fi fost primul sarut ) ce credeti am facut bine? ( am 12 ani :d)

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu cred ca ai procedat bine, ca ai facut ce ai simtit, chiar daca pare un pas in spate!happy

Niciodata sa nu faci ceva doar pentru ca altii ti-o vor cere!

Primul sarut ar trebui sa vina pe parcursul unei relatii, cand vei fi pregatita, nu in timpul unui joc cand 'magia' sarutului ar fi fost intinata de privirile altora.

Bravo!

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Era ocazia potrivita sa creezi o legatura intre voi. Asa aveai scuza. Sarutul este o experienta placuta, eu spun chiar simbolul suprem al iubirii. Un sarut poate face multe. Putea sa va apropie si sa va faca sa va cunoasteti mai bine. Dar ai ratat ocazia. Inteleg temerile tale dar ar trebui pe viitor sa fii ceva mai indrazneata. In fond nu era orice baiat ci acela pe care il placi. Inaltimea chiar nu conteaza daca e sa placi pe cineva cu adevarat.

| Razvan a răspuns:

Ar trebui sa lasi prejudecatile astea la o parte inca de pe acum. Discriminarea pe asemenea criterii nu e buna.Si stii vorba romanului:cum te inveti asa te rupibatting eyelashesAcum se pune mai accent pe diferente decat pe asemanari.Nu fa si tu la fel.Ai pierdut o ocazie. Dar o sa vina si altele.Nu le ratawinking

| Dizzydizz a răspuns:

Inaltimea nu conteaza pentru o pers care nu are niciun stres de parerea lumii.:*doar sarutal si fii cu el:*

| BisUltras a răspuns:

Salut :* Ar rebuii sa il sarutii big grin
Nu ai de ce sa refuzii. Si primul sarut se invata practic nu de pe net. Spor la saruturi :*