| ReVeRs a întrebat:

Sall.Am si eu o mica prbl. deci mi place de o fata care a venit in vacanta la bunica ei.Nu o cunoasteam deoarece taicasu schimba mereu nevestele si.ma rog.am vb cu ea ne intelegen bine. a vrut chiar sa fie cu mine dar atunci nu vroiam eu. Oarecum s-a combinat cu alt prieten dar intre timp a plecat inapoi unde sta ea, am mai vb pe mess cu ea si la un moment dat mi-a zis ca ii place de mine.si m-a intrebat daca si eu o plac. i-am zis ca da.De atunci mereu cand intru pe mess ma baga in seama si alte lucruri de genu.Am intrebat`o daca nu face misto si a zis ca nu...cum imi pot da seama daca face sau nu? Sau daca tine la mine? Funda!

Răspuns Câştigător
| Minnie_8038 a răspuns:

In primul rand, convinge-te ca merita osteneala. pentru ca de cele mai multe ori, o relatie la distanta lasa de dorit, asa cum si zicala "ochii care nu se vad se uita" sustine aceasta idee. Da`i un msj cu : "Ce faci? Timpul a trecut pe nesimtite si cu toate astea, vroiam sa stii ca..." O sa fie curioasa sa afle continuarea. o sa o amani spunandu-i " nu.serios.chiar nu conteaza.". Daca va insista, nu numai ca i-ai trezit suspiciuni.dar inseamna ca este interesata de tine. Acum nu garantez ca va da roade, dar la mine una a avut efect big grin. Bafta.si sper ca ti-am fost de ajutor :*

5 răspunsuri:
| MarioFrate a răspuns:

Poti sa iti dai seama daca face misto sau nu doar daca vb cu ea fata in fata. happy si eu cred ca o relatie la distanta nu o sa dureze prea mult. sper ca am ajutat tongue

| ReVeRs explică:

Ms minnie :* a mers a insistat sa ii zic cam juma de ora laughing mersi mult :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ba asta! ce mama naibii scrii ma? nu o cunosteai din cauza ca tac'su schimba mereu nevestele, ale cui neveste bre?laughing rolling on the floor

| MPIPDP a răspuns:

Pai intreab-o daca tine la tine, nu ezita asa sa stai ca un "prost" scuze de expresie, dar du-te si intreab-o, sau spune-i pe mess daca no mai poti vedea pe realitate.

| oua a răspuns:

Pai. daca tu o placi, ea te place dc sa nu fiti impreuna? ce mai stai? daca crezi ca rade de tine. intalneste-te doar tu cu ea ia-o in brate sarut-o si vz ce face dar sa nu mai fie nimeni cu voi.ca daca e sa rada de tine asta e.nu te-a vazut nimeni nu nimic...mie mi s-a intamplat sa rada o fata de minewinking si a fost foarte naspa ca erau si alti prieteni in jur. mai bine doar tu cu ea. bft