| anonim_4396 a întrebat:

Sall are ceva daca ma masturbez odata pe luna?
P.S:Am 13 ani si sunt baiat.

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Bai e cam rar.
Dar daca in timpul lunii ti-o mai face si prietena ta ajungeti la o medie decenta de 12 pe an laughing

Stima!

7 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Si daca ar avea, nu ti-ar pasa tie

| Emilian65 a răspuns:

Mai copile, la 13 ani nu este bine sa te masturbezi. Dar daca totusi o faci odata pe luna, este un obicei care te va face sa maresti numarul de masturbari si iarasi nu este bine. Cel mai bine este sa-ti faci o prietena si ai sa vezi ca uiti de masturbare.

| h3r a răspuns:

Fă-o cu încredere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing O data pe luna? Eu pe la 13 ani ma masturbam de 10 ori pe zi rolling on the floor. Nici chiar asa... tongue De vreo 15 ori pe saptamana tongue. Dar nu te risca laughing Nu stiu daca am facut o greseala. tongue

| JeffRider93 a răspuns:

Nu conteaza la cat timp faci, atata timp cat iti place laughing

| alexandru112211 a răspuns:

Odata pe luna? NU! Nu ai absolut nimic daca faci doar 1data pe luna happy

| maryusluca a răspuns:

E absolut normal si mai ales odata pe luna sa nu ajungi sa o faci odata de 2 ori pe zi ca nu e bine... sfatu meu cautati o prietena.