| JustUnNamed a întrebat:

Sall, as vrea sa intreb persoanele cu experienta in domeniu. Ce riscuri exista atunci cand faci sex oral, si cum as putea evita riscurile.

3 răspunsuri:
| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Din cate am observat din intrebarile anterioare, esti fata, iar primul raspuns este pentru baieti laughing
Singurul risc este reprezentat de bolurile cu transmitere sexuala.In rest nu exista nici o alta problema.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Există riscul de a contacta unele boli cu transmitere sexuală.

Dacă o faci doar cu un/o singur/ă partener/ă şi aveţi o igienă ( intimă ) IMPECABILĂ, atunci nu prea rişti nimic - cu condiţia ca partenerul ( sau partenera ) să fie sănătos ( sănătoasă )!

| Lucian_Radmacher_1976 a răspuns:

Riscuri nu sunt prea multe. Riscurile sunt:
1. Ca ea sa aiba vreo boala venerica si cu sa o contactezi.
2. Ea sa nu fie ingrijita ca sa puta ca dracu (e bine sa faceti dus inainte)
3. Sa nu satisfaci bine cu limba si sa te bata:d