| cata_9536 a întrebat:

Sall
azi eram cat pe ce sa ma sarut cu prietenul meu, de fapt ne-am sarutat da` olek si a aparut cineva si ne-a intrerupt
nah in fine nu stiu daca de fapt nu cred ca m-am descurcat bine
as vrea sa stiu daca sa mai incerc maine sa iau eu initiativa si cum sa o fac ca sa iasa bine ca primul sarut al2leatongue

pls help!

1 răspuns:
| MikyMi a răspuns:

Pai fii romantica:X... il privesti in ochi cateva secunde si apoi apropieti buzele de ale lui incet, incet si pe urma totul vine de la sine!
Bafta si iubire multa!