| bandit5151 a întrebat:

Sall happy! Azi fata care imi place foarte tare a aflat de asta, dar intr-un mod cam aiurea straight face. Si ma simt cam prost imi este rusina macar sa o privesc in ochi. Ea imi spune ca e totul ok dar... nustiu sad eu sint un baiat cam timid. Cum sa procedez mai deaparte ce sa fac?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Ea asteapta de la tine sa ai puterea sa o inviti in oras, iar tu inca o dezamagesti.

| LoveTenis a răspuns:

Pai de ce nu vorbiti un pic? Poate ca ea astepta un semn de la tine dar nu e sigura! Invit-o in oras la o pizza, suc....si acolo singuri sa o intrebi daca te place sau sa o intrebi pe prietena ei buna sau poti sa pui un baiat prieten de al tau sa o intrebe daca te place! Sau daca nu macar incearca sa clarifici cumva relatia voastra! Sper ca te-am ajutat! :* Funda?

| Alexandru0007 a răspuns:

Important e ce spune ea nu? du-te si vorbeste cu ea si spune-i ca te bucuri ca te place si da-i o floare sau sau un cadou mic.

| Peaches a răspuns:

Nu trebuie sa te rusinezi! E ceva absolut normal! Gandeste-te ca ea a zis ca e in regula, deci exista o posibilitate ca ea sa te placa!
Sper ca asta ajuta! Have funwinking Fundita?

~Roxetta