| adutzadragutza a întrebat:

Sall, cateva solutii de a scapa de cosuri, adica e perioada, dar, imi tot vine sa le storc si daca unenori uit de vreo unu si incepe sa se faca cojita o rup si pe aia nu stiu de ce, asa imi vine. Cateva solutii pentu cosuri, dar nu lotiuni sau ceva, ceva naturist, ce folositi si voi, mai multe legate de acest lucru as vrea(stiu ca a mai fost pusa intrebare) big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa nu le mai storci. aplica pe cosuri o solutie sau o lotiune care sa-i usuce(este important sa-i usuci) in acest fel se vor reduce. am avut si eu aceeasi problemabig grin