| SexyGirl_4578 a întrebat:

Sall...cine stie metode mai...noi de masturbare l fete? pls, funde

6 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Castraveti,morcovi,desigur sterilizati...Mai dai o fuga pana la vecinu...etc laughing

| bogdan74688 a răspuns:

Metode... baiat fiind ce pot zice. Pune-ti muzica care-ti place, incuie usa ( laughing ), fa-te confortabila pe pat, si lasa-ti imaginatia sa zboare ( daca intelegi aluzia ). Cu un pic de imaginatie faci orice ( desi prefer realitatea, nu o amagire :p )

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Degetele laughing sper sa incapa

| luniii a răspuns:

Nu exista mai multe metode de masturbare nici la fete nici la baieti, nici sexu nu se face in mai multe moduri(am spus moduri nu pozitii). Daca tot esti asa curioasa cauta pe site`uri specializate in asa ceva unde iti explica diferite persoane cum sa faci asta chipurile "ca sa ai un orgasm mai puternic". Bafta

| Lexi_2269 a răspuns:

Cati ani ai?

| TheGrooveStreet a răspuns:

Romania asta.