| ThisISitIamFroMCALIFORNIA a întrebat:

Sall cum imi pot da seama daca o fata se mast... ai inteles voi+)) adica se vede pe fata ei adica e neagra la ochi sau cv de genu vreau cat mai multe rasp multumescbig grinD

6 răspunsuri:
| Zeref a răspuns:

Nu ai cum sa-ti dai seama.Doar daca-ti spune.La noi e mai simplu dar la fete, foarte putin probabil sa afli.

| ateu a răspuns:

Neagra la ochii da ce i iasa orgasmele pe ochii

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce treaba au ochii cu masturbarea? Poate daca a stat toata noaptea si nu a facut altceva.

| ThisISitIamFroMCALIFORNIA explică:

Am zis asta de oboseala pentru ca iti da o astfel de senzatie

| GizazCraist a răspuns:

Pai daca nu se poate abtine si scoate sunete...winking
ar fetele o fac mai a ca tipii
de ce vrei sa stii

| DeeaMarry a răspuns:

Nu poti!