| I0nutzU a întrebat:

Sall.cunosc o fata pe care o plac i-am si spus asta si vb mereu cu ea si ea imi zice ca ma iubeste si eu si imi e frica sa o intreb daca vrea sa fie cu mine pentru ca ea a zis ca nu ar vrea sa piarda o prietenie asa buna! ce sa fac:?

Răspuns Câştigător
| adee_8962 a răspuns:

Pentru inceput convinge`o ca din prietenia voastra se poate face o relatie. si invers.
Spune-i sa acorde o sansa acestei relatii si nu o sa regrete si ca orice s`ar intampla[ adica daca relatia n`o sa mearga] voi o sa ramaneti prieteni
Siiii... ce`i cu frica?laughing Nu cred ca fata aceea a mancat pe cineva pana acumhee hee. Hai, hai smug Tupeu! :X:* laughing) BAFTA :*!

3 răspunsuri:
| Shugareala a răspuns:

Nu-ti pierde speranta

Chiar daca toate au iesit de dos, nu-ti pierde speranta ca va fi bine. Aminteste-ti ca fiecare experienta este o lectie de viata; nimic nu este intamplator. Lasa trecutul in urma si concentreaza-te asupra prezentului. In general fericirea vine dupa dupa un drum lung, presarat cu multe obstacole.

| sunset a răspuns:

Deci e o prietenie? iti spune ca te iubeste, si considera asta doar o prietenie?
mi se pare ciudat...
e singura fata pe care o placi? nu cred.
sau poate e singura fata care te place?
nu vreau sa judec, dar fa-ti o alta prietena omule.
succes

| Iliutz a răspuns:

Sai zici ca daca nu vrea sa fie cu tine de arunci de pe bloc