| RyderZot a întrebat:

Sall!big grin
A venit vremea sa incep viata sexuala si oarecum imi este frica pentru ca am citit ca ti se rupe ata si doare...doare rau sau nu este suportabila?

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

Nu este o durere foarte mare, dar oricum de cele mai multe ori nici nu simti acea durere datorita placerii si sentimentelor ce te cuprind in acel moment. Deci stai fara grija ca nu patesti nimic.winking

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca ti-e frica de asa ceva, imi imaginez cum faci cand trebuie sa mergi la dentist!

| NatureSelf a răspuns:

Eu zic, ca daca se intampla asta in timpul actului, chiar daca te doare, vei zice ca la naiba cu asta, pentru asa ceva, merita.

| Alystar a răspuns:

Prietene eu am 24 ani, si daca imi aduc aminte bine am facut sex prima data pe la 14-15 ani, si am iubita de 3 ani si fac sex regulat (2, 3 ori pe saptamana), intre 15-21 de ani cred ca faceam sex odata pe saptamana, maxim la 2 saptamani (am mai avut si alte prietene) si uite ca nici in ziua de azi nu mi s-a rupt ata, si sper sa ramana mult si bine acolo, deoarece senzatiile sunt mult mai intense (asa zic sexologii).
Ca baiat, daca fata e lubrifiata nu te doare nimic si in plus eu nu am auzit pana acum pe nimeni sa i se rupa "ata" la primul contact sexual (decat daca fata e uscata si bagi cu toata forta).

| catalin188 a răspuns:

De unde sti ca e insuportabil?
nu te dore este dor incomod

| RyderZot explică:

P.s fuunda