| ionutiulian1997 a întrebat:

Sall.daca faci laba multa iti ies cosuri?(m-a intrebat un prieten)?

Răspuns Câştigător
| Purec a răspuns:

Tu esti dus rau, pentru ca iei totul ca atare. Ai probleme grave rau

10 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

...Mda, "un prieten"...

| Purec a răspuns:

Da, e posibil chiar sa mori

| doctorandus a răspuns (pentru Purec):

Asta este un raspuns dat din rautate. Sau atat te duce capul.

| ionutiulian1997 explică (pentru doctorandus):

Dai in pl mea.ce sa le faci.

| Purec a răspuns (pentru doctorandus):

"Asta este un raspuns dat din rautate. Sau atat te duce capul. "

Esti dus rau de tot

| doctorandus a răspuns (pentru Purec):

Moarte? Din laba? Cine zice asa ceva e dus rau de tot, amice!

Vorba aia: a murit Bula ca a facut laba. Cum asa? A facut-o pe calea ferata si l-a taiat trenul!

| Purec a răspuns (pentru doctorandus):

Tu esti dus rau, pentru ca iei totul ca atare. Ai probleme grave rau

| Azµre a răspuns:

Pe capul pl... doamne ce minte bolnavă aveți.

| alexidragon a răspuns:

Nu cred

| Andres_Roll_1981 a răspuns:

DA este posibil.Dar depinde in mare parte si de starea hormonala in care te afli si probabil n-o sa credeti dar un alt factor preventiv ar fi si tehnica de masturbare. Cu cat tehnica este mai buna si lunga de timp cu atat concomitent creste si orgazmul.Un orgazm puternic este ca o partida buna de sex.In aceste conditii accnea este mai putin severa chiar si in cazul pubertatii.