| anonim595 a întrebat:

Sall. sad de ce nu ma pot abtine sa ma masturbez. cel putin o data pe zi? am 14 ani sunt baiatlaughing)

9 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Toti aveti aceeasi problema si un prieten la fel...Hormonii sunt de vina simti nevoia sa faci sex stiu si eu am aceeasi varsta dar sunt un pic mai educat..adica nu spun ca cei needucati fac sex stiu si mai rau..Fiecare cu problema lorwinking Abtinete incearca...Nu exista nu pot ci nu vreau, succes, funda?

| Ekcstsy a răspuns:

Leaga-ti mainile la spate ca banuiesc ca ai toate coastele intacte si nu iti poti folosi gura in locul mainilor.

| LostInBubble a răspuns:

laughing
Iti place!

| Skeez a răspuns:

Fiindca iti place nebunule... iti PLAACE

acum serios vorbind... e din cauza hormonilor si e ceva normal

| gabby269 a răspuns:

Urla hormonii in tine, du-te la o fata dispusa sa faceti sex si dupa, probabil scapi de mania asta.Naspa e dupa sa devii obsedat de sexlaughing

| ZiZan a răspuns:

Mai usor, s-ar putea sa nu mai functioneze jucaria cand o sa fie nevoie sa te joci cu ealaughing

| Crash0 a răspuns:

Fa sex poate iti trece laughing

| Banncoti a răspuns:

Pentru ca te-ai obisnuit si acum esti obsedat, incearca sa faci alceva cand simpti nevoia sa te masturbezi!winkingBafta.

| Dragan_Adrian_1997 a răspuns:

Intrebari prostesti...