| pink0angel a întrebat:

Sall deci am si eu o problema am cunoscut un baiat p mess cu 3 ani mai mare ca mine si neam trimis poze unui altuia si neam cunoscut

mie mi se pare cai place de mine ma ro g e mai emotzionall si cand l-am intrebat daca ma place mi-a zis k nu dhoamne fereshte laughing

aceasta prietenie nevinoavata a dekurs bine cand intr-o zi ma rugat sa daw un mass cu idul lui k se plictisea
idul lui a ajuns la o fata care s-a indragostit p loc d el ia zis, si el nu a aktzionat in nici un fel doar i-a zis k are prietena.

zilelea astea (vineri) ia cerut akordul sa puna o poza cu ea la un conkurs ca iubitzi, ca prietena lui nu vroia
ea nu a acc apoi m-a intrebat p mine...
eu am zis ok
dup ce i-am dat poza a zis kass frumoasa si din astea :X (recunosc k nu e uratzel baiatu') poate sa ma iubeaska?
acum a trimis un mass nu stiu era cv k iubeste p cineva si k acea pers nu e langa el sh k speranta moare ultima
nu stiu l-am intrebat cine e acea pers si nu mi-a raspuns
c sa cred
poate sa ma placa?
(sex nu vrea sunt sigura nu e genu' pentru ca il cunosk d cv timp)
sau c ar trebui sa vb cu el?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Pentru ca sa fii iubita uneori trebuie sa te zbati sa obtii ce-ti doresti sa te sacrifici. Dar nu uita toate au o limita moment în care trebuie sa renunti altfel esti-n plus.

2 răspunsuri:
| felicia_7071 a răspuns:

Draga mea cea mai simpla solutie esta ca tu sa vorbesti deschis cu el, sa ii zici ce simti, ce crezi.Sunt sigura ca dupa o astfel de conversatie vei sti exact daca te place si isi doreste o relatie cu tine. Iar daca nu isi va dorii toate acestea atunci nu trebuie sa iti pierzi cumpatul, accepti si te indepartezi de el.Ma rog puteti ramane amici,
Succes!

| yadora a răspuns:

Icearca sa va cunoasteti mai bine, abordeaza destule subiecte diferite si vezi cum se comporta, apoi treceti si la lucruri mai serioase; vei putea sa-ti faci o idee despre el, adica vrea doar distractie pe mess sau vrea o relatie de prietenie.