| DontDifferent a întrebat:

Sall! Deci nu inteleg care e faza la WoW {World Of Warcraft} si de ce acolo arata ca trebuie sa se descarce 22 GB sa iti mearga dar mie mi s-a descarcat (nu stiu cat l-am lasat noaptea sa dsc) si mi-a mers. daca descarci tot jocul ai avantaje sau? a da va rog dati-mi descrierile caracterelor mersi dau funda sorry pentru categorie

3 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Nu ma puta, daca downloadezi tot iti merge.

| DontDifferent explică:

Poi da mie imi merge perfect oare. daca ai tot jocul downloadat poti sa joci pe death knight? ca acolo apare ca iti merge doar daca ai un caracter de 55

| Albert_Andrei_1997 a răspuns:

Hai cati explic eu cum sta treaba in primul rand daca joci pe retail(versiunea cu plata) sua orice alt server cu launcher jocul se descarca in timp ce tu joci si se descarca doar ce acesezi tu de exemplu daca te duci stormwind descarca textura de acolo si nu-ti ofera nici un avantaj chiar daca nul descarci tot oricum daca joci mult se descarca el jocul daca joci pe private cum e wow freakz cel mai tare trebuie sa-l descarci tot dupa sa joci. Apropo descriile caracterelor le gasesti cand faci caracter create iti apare tot ce trebuie sa stii ce armura poarta ce bonusuri au doar ca e in engleza asta e.